CDR.cz - Vybráno z IT

doprava

nepřehlédněte
Smarthalo
Kouzelná krabička doplní váš bicykl o alarm, světelnou navigaci či monitorovací systém.
Cochin International Airport Big
Letiště Cochin se stalo světovým unikátem. Od tohoto týdne je závislé jen na sluneční energii získané z přilehlé solární elektrárny.
nepřehlédněte
Highways England 1
Anglie se má stát kolébkou první veřejné elektrické dálnice na světě, díky níž budou moci řidiči dobíjet své elektromobily přímo za jízdy. Testování bude brzy zahájeno.
Walkcar
Nový osobní přepravní prostředek, který můžete nosit stále u sebe. Jezděte po městě stylově a bez námahy na skateboardu s ovládáním připomínající vozítko segway.
Meydan One
Rozsáhlý projekt o rozloze 5 milionů metrů čtverečních nabídne komplexní služby na jednom místě se dvěma NEJ - nejdelší krytou sjezdovkou a nejvyšší obytnou budovou na světě.
A Bike Electric
Rozložte, nasedněte a vyrazte na cestu! Elektrokolo, které vás nebude omezovat, ba naopak.
Gogoro Smart Scooter
Chytrý skútr Gogoro Smartscooter byl představen na začátku roku. Nyní firma Gogoro začíná zpracovávat předobjednávky a první zákazníci se s ním budou moci brzy projíždět po ulicích Tchaj-peje na...
 
Google Lexus
První vážnější dopravní nehoda autonomního vozidla Google se odehrála v Kalifornii. Šéf projektu zvažuje do auta instalovat varovný systém před nepozornými řidiči.
Mode Flex
V budoucnosti se na kole nemusíte potit, abyste se dostali z místa na místo. Takto si Ford představuje rychlý mobilní způsob dopravy.
nepřehlédněte
Lexus Hoverboard
Automobilka přichází s inovativním projektem hoverboardu Slide. Skateboard bez koleček se vznáší nad povrchem, jako by se nechumelilo.
nepřehlédněte
Freightliner Inspiration Truck
Bezpečné samořídící nákladní vozidlo výrobce Daimler může jezdit po nevadských dálnicích.
nepřehlédněte
Amazon Kiva Robots
Tisíc řadových a stovka vedoucích pracovníků, přesně tolik plánují v Amazonu zaměstnat v první vlně nového náboru. Zaměstnance čekají bonusy i svozy, velké platy a práci snů však nečekejte.
Bolt
Usain Bolt mezi chodci. Tak lze definovat nový praktický dopravní prostředek do města, který vás bez námahy dopraví na požadované místo.
nepřehlédněte
Volvo Lifepaint Bycicle
Kdo není na silnicích v noci vidět, zvyšuje riziko dopravní nehody. Automobilka chce zajistit bezpečí cyklistů sprejem s reflexními částicemi, který je možné využít na všechny druhy materiálů.
nepřehlédněte
Ford S Max
Ford S-Max nové generace překvapí novými technologiemi. Dokáže si přečíst dopravní značky a podle nich upravit rychlost vozu. V létě půjde do prodeje.