CDR.cz - Vybráno z IT

kvadrokoptéra

PR článek
Dron je nejlepším přítelem moderně založeného člověka. V každém z nás se stále skrývá mladistvá duše, která byla dříve fascinována autíčky na dálkové ovládání. Díky současným technologiím můžeme...
Darpa 1
Organizace DARPA představila autonomní kvadrokoptéru, která je schopná pohybu v uzavřených prostorách, městské zástavbě i ve volné přírodě. Její pohyb je řízen čistě počítačem od okamžiku vzletu až...
Ehang 12
Čeká nás revoluce v městské dopravě? Už žádné popojíždění v přecpaných centrech? Město budoucnosti, které plánuje do roku 2030 zastoupit 25 % své veškeré dopravy autopilotem, si jde tvrdě za svojí...
nepřehlédněte
My Kind Flyover Chapter Intro
Leteckou dopravu možná čekají zásadní změny. Airbus chystá létající auto bez řidiče a čeští inženýři testují nový systém přistávání letadel.
Xiaomi Mi Drone 2
Výrobce Xiaomi nepřestává překvapovat, jeho produkty se dostanou prý až do nebe. Chystaný dron Mi Drone s tříosou stabilizací bude umět natáčet 4K video a pořizovat fotografie ve formátu RAW.
Drony Guiness
Stačí spojit několik hexakoptér dohromady, připevnit je do společné konstrukce a máme tu světový rekord v letu s největší zátěží. „Magacopter“ sestavená z běžných součástek by unesla i dospělého...
nepřehlédněte
Ehang 184 Top
Autonomní dron jako dopravní prostředek? Na CES byl k vidění obrovská čínská kvadrokoptéra pro přepravu jedné osoby. Zrodila se technologie taxi služby budoucnosti?
 
Darpa Helicopter
Komicky vypadající dron s robotickými nohami představuje nový prototyp skládacího podvozku, který by mohly v budoucnosti používat klasické helikoptéry.
Swiss Post Drone 1
Balíčky létající vzduchem, tak to má v budoucnosti údajně vypadat. Švýcarská pošta testuje nové kvadrokoptéry, které by mohly plnit i jiné účely.
Parrot Drone
Tři typy miniaturních dronů, celkem třináct různých druhů. Skočte do tmy, do vody nebo na cestu. Mini dron vás může doprovázet kamkoliv.
nepřehlédněte
Origami Drone
Miniaturní kvadrokoptéra ve stylu origami, která se umí sama rozložit. Patří ještě mezi hračky nebo je to spíše vhodný špionážní přístroj?
nepřehlédněte
Lily Drone 2 04 670 X 377
Stačí jej zapnout, doslova vyhodit do vzduchu a pak už si můžete dělat, co se vám jen zlíbí. Dron dokáže uhánět rychlostí až 40 km/h, je vodotěsný a nepotřebuje pilota.
nepřehlédněte
Biocarbon Engineering Reforestation Project
Bezpilotní letouny by mohly zvrátit škody způsobené kácením deštných pralesů. Zasadí nové stromy všude, kde bude potřeba.
Zyro Droneball
Neseďte u počítače a jděte si hrát na vzduch! Tak zní výzva firmy, která se snaží uspět s droní obdobou badmintonu.
Dron Cisnik
V Singapuru budete moci brzy narazit na podnik, kde vám jídlo a pití přiletí vzduchem. Ale nemusíte se bát, že by vám objednané pokrmy někdo hodil na hlavu, pouze je vám doručí moderní létající...