CDR.cz - Vybráno z IT

Business

Tom Hanks je známý jako jeden z nejpopulárnějších a nejsympatičtějších herců Hollywoodu. Jeho tvář je snadno rozpoznatelná a má mnoho fanoušků po celém světě. Proto byl velmi překvapený, když...
Ruská federace zakázala všem zaměstnancům ve veřejné správě k 17. červenci používat jakékoliv produkty a služby společnosti Apple ze strachu ze špionáže americké zpravodajské služby.
Norský regulační úřad rozhodl, že pokud společnost Meta Platforms nepřestane porušovat zásady ochrany osobních údajů podle práva Evropské unie, udělí mu pokutu ve výši sto tisíc dolarů denně.
Zástupci Evropské Unie a Spojených států amerických dospěli k platné dohodě o možnosti transferu dat evropských uživatelů na území USA. Nejvíce toto využijí velké technologické spoiešnosti jako je...
V dnešní době není těžké se zadlužit, a o to více je třeba dávat pozor, protože se často o dluhu dozvíte, až když už se vymáhá v několikanásobné výši.
Mnoho lidí si bohužel neuvědomuje svá práva v době, kdy za tyto poplatky nečerpají odpovídající služby.
Ohlášené změny v pravidlech sledování streamovací platformy Netflix dostaly konkrétní obrysy a ty se pak pod palbou kritiky se změnily.
 
Cílené vybíjení baterie telefonů byl jeden z testů, o kterém uživatelé neměli ani tušení.
Jakkoliv působivě může znít využití umělé inteligence k generování hudby, je Google přesto opatrný se zveřejněním této technologie široké veřejnosti.
Na prvních příčkách nejbohatších lidí světa podle magazínu Forbes stále figurují muži. První žena v takovém žebříčku je na devátém místě a první nejbohatší ženou světa. Jaký je ale žebříček...
Společnost Meta, která vlastní obě platformy, souhlasí se žádostí bývalého prezidenta USA, aby mu byly obnoveny účty.
Společnost Riot Games, která stojí za touto stále oblíbenou online hrou pro více hráčů, odmítá zaplatit.
Bill Gates patří k těm miliardářům, kteří se snaží vlastními penězi zabránit extrémní změně klimatu. Teď podpořil technologii, která má zabraňovat vytváření velkého množství metanu. Skot chovaný...
Activision Blizzard dal stopku svým hrám v Číně, protože nedosáhl dohody se svým vydavatelským partnerem NetEase.
Společnost Microsoft oznámila další rozšiřování partnerství s OpenAI prostřednictvím dlouhodobé investice v řádu miliard dolarů.