CDR.cz - Vybráno z IT

Sirik

Obrázek uživatele Sirik
Real name: 
Osobní informace
Bio: 
Redaktor CDR/DIIT. Když nepíšu sem, natáčím na Youtube kanál, zmíněn níže a když ani tam nejsem, tak buď prokrastinuju, nebo se o někoho starám. ;)

Historie

Blog
Projít nejnovější příspěvky
Účet existuje již
4 roky 1 měsíc
Přezdívka: 
Sirik

Články autora

Uživatelé nyní mohou bezplatně používat Outlook na macOS. K užívání klienta už nepotřebuje uživatel předplatné, respektive licenci Microsoft Office 365.
Existuje nepřeberné množství modifikací, díky kterým je tato hra i po více než dekádě stále živá. Nyní se podílela i umělá inteligence na nové modifikaci, která nadabovala dosud němou hlavní...
Novinky z operačního systému Microsoftu o sobě zase dávají znát a teď potěší ty, kteří nechtějí ztrácet čas ukončováním aplikací přes Správce úloh.
Ačkoliv se oficiálně Daniel Vávra vyjádřil, že český dabing by se nezaplatil, kdyby ho měli mít na starosti sami tvůrci, přece jen vznikl díky snahám fanoušků.
V dnešní době není těžké se zadlužit, a o to více je třeba dávat pozor, protože se často o dluhu dozvíte, až když už se vymáhá v několikanásobné výši.
Tuto praktickou službu už má většina bankovních institucí a její způsob přihlašování zavedla celá řada společností.
Mnoho lidí si bohužel neuvědomuje svá práva v době, kdy za tyto poplatky nečerpají odpovídající služby.
Ohlášené změny v pravidlech sledování streamovací platformy Netflix dostaly konkrétní obrysy a ty se pak pod palbou kritiky se změnily.
Nyní můžete nechat elektronického poštovního klienta Gmail, aby vám na první pohled poskytoval více informací o vašich příchozích zásilkách, ale aktivace není automatická. Letos Google oslavil 18...
Cílené vybíjení baterie telefonů byl jeden z testů, o kterém uživatelé neměli ani tušení.

Stránky