CDR.cz - Vybráno z IT

Blog uživatele Sirik

blog
Pí píp, pí píp. Doslova symbol oznámení příchozí zprávy hlavně devadesátých let, kdy smsky frčely a byly velmi populární. Jaký vztah k nim lidé za poslední dobu mají? Jak se proměnil jejích účel?
blog
S blížícím se vydáním remaku prvního dílu Mafia vyvstává pár otázek. Předně, co tím tvůrci sledují? Jsou odhodláni v nové předělávce upravit příběh a třeba ku prospěchu dalšího pokračování?

Stránky

Články autora

Uživatelé nyní mohou bezplatně používat Outlook na macOS. K užívání klienta už nepotřebuje uživatel předplatné, respektive licenci Microsoft Office 365.
Existuje nepřeberné množství modifikací, díky kterým je tato hra i po více než dekádě stále živá. Nyní se podílela i umělá inteligence na nové modifikaci, která nadabovala dosud němou hlavní...
Novinky z operačního systému Microsoftu o sobě zase dávají znát a teď potěší ty, kteří nechtějí ztrácet čas ukončováním aplikací přes Správce úloh.
Ačkoliv se oficiálně Daniel Vávra vyjádřil, že český dabing by se nezaplatil, kdyby ho měli mít na starosti sami tvůrci, přece jen vznikl díky snahám fanoušků.
V dnešní době není těžké se zadlužit, a o to více je třeba dávat pozor, protože se často o dluhu dozvíte, až když už se vymáhá v několikanásobné výši.
Tuto praktickou službu už má většina bankovních institucí a její způsob přihlašování zavedla celá řada společností.
Mnoho lidí si bohužel neuvědomuje svá práva v době, kdy za tyto poplatky nečerpají odpovídající služby.
Ohlášené změny v pravidlech sledování streamovací platformy Netflix dostaly konkrétní obrysy a ty se pak pod palbou kritiky se změnily.
Nyní můžete nechat elektronického poštovního klienta Gmail, aby vám na první pohled poskytoval více informací o vašich příchozích zásilkách, ale aktivace není automatická. Letos Google oslavil 18...
Cílené vybíjení baterie telefonů byl jeden z testů, o kterém uživatelé neměli ani tušení.

Stránky